| قدرت | 60 کیلو وات |
|---|---|
| سیستم کنترل | سیستم IGBT |
| سیستم خنک کننده | آب خنک کننده 50 درجه سانتیگراد |
| قدرت کار | 340V-380V |
| کاربرد | سخت شدن، کوئنچ، بازپخت، انقباض، ذوب |
| قدرت | 160 کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 30-80 کیلو هرتز |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| پشتیبانی فناوری | تمام زندگی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | خدمات مهندس در محل، پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدئویی |
| قدرت | 250 کیلو وات |
|---|---|
| سیستم کنترل | سیستم کنترل DSP |
| سیستم خنک کننده | خنک کننده آب |
| قدرت کار | 380 ولت 3 فاز |
| کاربرد | ذوب برش، طلا، مس و سایر فلزات. |
| قدرت | 250 کیلو وات |
|---|---|
| سیستم کنترل | سیستم IGBT |
| سیستم خنک کننده | آب خنک کننده 50 درجه سانتیگراد |
| قدرت کار | 340V-380V |
| کاربرد | سخت شدن، کوئنچ، بازپخت، انقباض، ذوب |
| کوره ذوب | بوته |
|---|---|
| حداکثر درجه حرارت | 1800 ℃ |
| سیستم حفاظتی | جریان بیش از حد / بیش از حد ولتاژ / بیش از حد دما / اتصال کوتاه |
| حالت گرمایش | گرمایش القایی |
| سیستم ایمنی | توقف اضطراری / اینترلاک / خطای زمین |
| نام محصول | دستگاه خاموش کننده القایی |
|---|---|
| فرکانس | 30-80 کیلو هرتز |
| توان خروجی | 60 کیلو وات |
| حداکثر جریان ورودی | 90A |
| کاربرد | خاموش کردن چرخ دنده ها و تبرها |
| قدرت | 100 کیلووات |
|---|---|
| سیستم کنترل | IGBT |
| فرکانس | فرکانس متوسط، 10 ~ 50 کیلوهرتز |
| قدرت کار | 380 ولت 3 فاز |
| کاربرد | سخت شدن، کوئنچ، بازپخت، انقباض، ذوب |
| فرکانس | فرکانس متوسط، فرکانس بالا، فرکانس فوق العاده بالا، HF |
|---|---|
| قدرت | 15-500 کیلووات |
| روش گرمایش | گرمایش القایی |
| سیستم خنک کننده | خنک کننده آب |
| درخواست | سخت شدن، کوئنچ، بازپخت، انقباض، ذوب |
| نام محصول | دستگاه گرمایش القایی فرکانس متوسط |
|---|---|
| روش کنترل | کنترل دقیق دیجیتال کامل |
| زمان کاری | مداوم 24 ساعته |
| فرکانس | 1-10KHZ فرکانس متوسط |
| قدرت | 500 کیلووات |
| نام محصول | دستگاه گرمایش القایی فرکانس متوسط |
|---|---|
| روش کنترل | کنترل دقیق دیجیتال کامل |
| زمان کاری | مداوم 24 ساعته |
| برنامه های کاربردی | سخت شدن، آهنگری، بازپخت، خاموش کردن، ذوب |
| قدرت | 40 کیلو وات |