| نام محصول | دستگاه گرمایش القایی فرکانس متوسط |
|---|---|
| روش کنترل | کنترل دقیق دیجیتال کامل |
| زمان کاری | مداوم 24 ساعته |
| برنامه های کاربردی | سخت شدن، آهنگری، بازپخت، خاموش کردن، ذوب |
| ولتاژ | 380 ولت 3 فاز |
| نام محصول | دستگاه عملیات حرارتی القایی |
|---|---|
| مواد گرمایشی | فولاد ضد زنگ |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| پشتیبانی فناوری | تمام زندگی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | خدمات مهندس در محل، پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدئویی |
| نام محصول | دستگاه گرمایش القایی Protable |
|---|---|
| طول دست | 5 متر |
| فرکانس | 30-80 کیلو هرتز |
| قدرت کار | 240V-380V |
| کاربرد | لحیم کاری القایی لوله های آلومینیومی |
| نام محصول | دستگاه گرمایش القایی فرکانس متوسط |
|---|---|
| روش کنترل | کنترل دقیق دیجیتال کامل |
| زمان کاری | مداوم 24 ساعته |
| برنامه های کاربردی | سخت شدن، آهنگری، بازپخت، خاموش کردن، ذوب |
| قدرت | 300 کیلووات |
| نام محصول | دستگاه گرمایش القایی Protable |
|---|---|
| طول دست | 5 متر |
| فرکانس | 30-80 کیلوهرتز |
| قدرت کار | 240V-380V |
| کاربرد | لحیم کاری القایی لوله های آلومینیومی |
| نام محصول | دستگاه گرمایش القایی |
|---|---|
| روش کنترل | کنترل دقیق دیجیتال کامل |
| چرخه کار | مداوم 24 ساعته |
| کاربرد | بازپخت، آهنگری، خاموش کردن، ذوب، عملیات حرارتی |
| ولتاژ | 380 ولت 3 فاز |
| نام محصول | دستگاه گرمایش القایی Protable |
|---|---|
| طول دست | 5 متر |
| فرکانس | 30-80 کیلو هرتز |
| قدرت کار | 240V-380V |
| کاربرد | لحیم کاری القایی لوله های آلومینیومی |
| نام محصول | تجهیزات گرمایش القایی |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت 3 فاز |
| دیوتی سیلس | 24 ساعت بدون توقف |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| استفاده | شرینک فیتینگ، سخت شدن، آهنگری، کوئنچ، بازپخت، ذوب |
| نام محصول | دستگاه گرمایش القایی فرکانس متوسط |
|---|---|
| روش کنترل | کنترل دقیق دیجیتال کامل |
| زمان کاری | مداوم 24 ساعته |
| برنامه های کاربردی | سخت شدن، آهنگری، بازپخت، خاموش کردن، ذوب |
| قدرت | 250 کیلو وات |
| نام محصول | دستگاه گرمایش القایی Protable |
|---|---|
| طول دست | 5 متر |
| فرکانس | 30-80 کیلوهرتز |
| قدرت کار | 240V-380V |
| کاربرد | لحیم کاری القایی لوله های آلومینیومی |