| نام محصول | بخاری القایی فرکانس بالا |
|---|---|
| اصل کار | گرمایش القایی الکترومغناطیسی |
| کد HS | 85144000 |
| مواد گرمایشی | فلزات |
| کاربرد | سخت شدن، کوئنچ، بازپخت، انقباض، ذوب |
| نام محصول | دستگاه ذوب القایی |
|---|---|
| روش کنترل | کنترل دقیق دیجیتال کامل |
| مواد ذوب شده | فولاد، آهن، آلومینیوم، برنز و سایر فلزات گرانبها |
| نقطه کلیدی | صرفه جویی در انرژی، خروجی بالاتر |
| ولتاژ | 340V-430V |
| نام محصول | تجهیزات گرمایش القایی صنعتی |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت 3 فاز |
| دیوتی سیلس | 24 ساعت بدون توقف |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| استفاده | شرینک فیتینگ، سخت شدن، آهنگری، کوئنچ، بازپخت، ذوب |
| طول دست | بیش از 5 متر |
|---|---|
| کاربرد | گرمایش فلز، آهنگری داغ، اتصالات داغ، ذوب، خاموش کردن القایی، سخت شدن القایی، آنیل القایی |
| ولتاژ | 220V-380V |
| فرکانس | 30-80 کیلوهرتز |
| کویل القایی | فلز مس |
| ولتاژ | 220V-380V |
|---|---|
| روش خنک کننده | خنک کننده آب |
| کویل القایی | فلز مس |
| قدرت | 15-60 کیلووات |
| مواد گرمایشی | انواع فلزات |
| نام | CNC، PLC Quenching Tool |
|---|---|
| سیستم کنترل | سیستم IGBT |
| سیستم خنک کننده | غوطه وری، هیدروجت |
| چرخه کار | 100٪ بار کامل |
| کاربرد | سخت شدن، کوئنچ، بازپخت، انقباض، ذوب |
| حالت گرمایش | گرمایش القایی |
|---|---|
| سیستم کنترل | سیستم IGBT |
| سیستم نمایش | صفحه لمسی |
| منبع برق | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Max. حداکثر Melting Capacity ظرفیت ذوب | 1-1000 کیلوگرم در ساعت |
| نام محصول | دستگاه لحیم کاری القایی |
|---|---|
| اصل گرمایش | گرمایش القایی مغناطیسی |
| سیستم خنک کننده | خنک کننده آب |
| قدرت | 100 کیلووات |
| کاربرد | برش لحیم کاری، آلومینیوم، آلیاژ یا مس |
| نام محصول | دستگاه خاموش کننده القایی |
|---|---|
| فرکانس | 30-80 کیلو هرتز |
| توان خروجی | 60 کیلو وات |
| حداکثر جریان ورودی | 90A |
| کاربرد | خاموش کردن چرخ دنده ها و تبرها |
| مواد | فولاد کربن، فولاد آلیاژی، فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| قدرت | 15-500 کیلووات |
| سرعت گرمایش | 100 تا 1000 درجه سانتیگراد/دقیقه |
| ولتاژ | 380 ولت |
| محدوده دما | 0-1000 ℃ |