| درخواست | جوشکاری/ پایش/ بریز کردن/ ذوب کردن |
|---|---|
| کنترل دما | دقیق |
| محدوده فرکانس | 5 تا 500KHz |
| سیستم کنترل | PLC |
| منبع برق | AC |
| سیستم ایمنی | توقف اضطراری / اینترلاک / خطای زمین |
|---|---|
| منبع برق | 220V/380V/415V/440V/480V |
| سیستم حفاظتی | جریان بیش از حد / بیش از حد ولتاژ / بیش از حد دما / اتصال کوتاه |
| کوره ذوب | بوته |
| مواد ذوب | آهن / فولاد / مس / آلومینیوم / فولاد ضد زنگ |
| نام محصول | دستگاه گرمایش القایی فرکانس متوسط |
|---|---|
| روش کنترل | کنترل دقیق دیجیتال کامل |
| زمان کاری | مداوم 24 ساعته |
| برنامه های کاربردی | سخت شدن، آهنگری، بازپخت، خاموش کردن، ذوب |
| قدرت | 250 کیلو وات |
| نام محصول | بخاری القایی فرکانس بالا |
|---|---|
| اصل کار | گرمایش القایی الکترومغناطیسی |
| کد HS | 85144000 |
| مواد گرمایشی | فلزات |
| کاربرد | سخت شدن، کوئنچ، بازپخت، انقباض، ذوب |
| قدرت | 100 کیلووات |
|---|---|
| سیستم کنترل | سیستم کنترل DSP |
| جاری | 150A |
| قدرت کار | 380 ولت 3 فاز |
| کاربرد | سخت شدن، کوئنچ، بازپخت، انقباض، ذوب |
| روش خنک کننده | خنک کننده آب |
|---|---|
| فرکانس | 30-80 کیلوهرتز |
| قدرت | 15-60 کیلووات |
| کاربرد | گرمایش فلز، آهنگری داغ، اتصالات داغ، ذوب، خاموش کردن القایی، سخت شدن القایی، آنیل القایی |
| کویل القایی | فلز مس |
| کاربرد | گرمایش فلز، آهنگری داغ، اتصالات داغ، ذوب، خاموش کردن القایی، سخت شدن القایی، آنیل القایی |
|---|---|
| ولتاژ | 220V-380V |
| کویل القایی | فلز مس |
| روش خنک کننده | خنک کننده آب |
| فرکانس | 30-80 کیلوهرتز |
| مواد ذوب | آهن / فولاد / مس / آلومینیوم / فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| سیستم ایمنی | توقف اضطراری / اینترلاک / خطای زمین |
| کوره ذوب | بوته |
| سیستم حفاظتی | جریان بیش از حد / بیش از حد ولتاژ / بیش از حد دما / اتصال کوتاه |
| سیستم کنترل | سیستم IGBT |
| نام محصول | دستگاه سختی گیر القایی |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت 3 فاز |
| قدرت | 100 کیلووات |
| اجزای اصلی | برد مدار، سیم پیچ القایی |
| چرخه کار | 24 ساعت، 100% بدون توقف |
| قدرت | 120 کیلو وات |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت 3 فاز |
| کتابچه عملیات | ارائه شده است |
| اجزای اصلی | تخته مدار |
| چرخه کار | 100% ساعت بدون وقفه |