| نام محصول | دستگاه لحیم کاری القایی |
|---|---|
| اصل گرمایش | گرمایش القایی مغناطیسی |
| سیستم خنک کننده | خنک کننده آب |
| قدرت | 15 کیلو وات |
| کاربرد | برش لحیم کاری، آلومینیوم، آلیاژ یا مس |
| نام محصول | دستگاه ذوب القایی |
|---|---|
| روش کنترل | کنترل دقیق دیجیتال کامل |
| مواد ذوب شده | فولادی یا آهنی |
| نقطه کلیدی | ذخیره انرژی |
| ولتاژ | 340V-430V |
| قدرت | 100 کیلووات |
|---|---|
| سیستم کنترل | IGBT |
| فرکانس | فرکانس متوسط، 10 ~ 50 کیلوهرتز |
| قدرت کار | 380 ولت 3 فاز |
| کاربرد | سخت شدن، کوئنچ، بازپخت، انقباض، ذوب |
| قدرت | 160 کیلو وات |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت 3 فاز |
| دیوتی سیلس | 24 ساعت بدون توقف |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| استفاده | سخت شدن، آهنگری، خاموش کردن، بازپخت، ذوب |
| وزن | سفارشی |
|---|---|
| کلمات کلیدی | دستگاه گرمایش القایی |
| سیستم کنترل | IGBT/صفحه نمایش لمسی |
| قدرت | 15-500 کیلووات |
| مواد | فولاد کربن / فولاد ضد زنگ / مس / آلومینیوم |
| روش گرمایش | گرمایش القایی |
|---|---|
| سیستم خنک کننده | خنک کننده آب |
| تضمین | 1 سال |
| درخواست | سخت شدن، کوئنچ، بازپخت، انقباض، ذوب |
| سیستم کنترل | IGBT/صفحه نمایش لمسی |
| نام محصول | دستگاه گرمایش القایی Protable |
|---|---|
| طول دست | 5 متر |
| فرکانس | 30-80 کیلو هرتز |
| قدرت کار | 240V-380V |
| کاربرد | لحیم کاری القایی لوله های آلومینیومی |
| نام محصول | دستگاه گرمایش القایی Protable |
|---|---|
| طول دست | 5 متر |
| فرکانس | 30-80 کیلو هرتز |
| قدرت کار | 240V-380V |
| کاربرد | لحیم کاری القایی لوله های آلومینیومی |
| نام محصول | دستگاه گرمایش القایی Protable |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل لمسی IGBT، DSP |
| فرکانس | فرکانس بالا، 30-80KHZ |
| قدرت کار | 380 ولت 3 فاز |
| کاربرد | جوشکاری، سخت شدن، کوئنچ، بازپخت، انقباض، ذوب |
| نام محصول | دستگاه گرمایش القایی Protable |
|---|---|
| طول دست | 5 متر |
| فرکانس | 30-80 کیلوهرتز |
| قدرت کار | 240V-380V |
| کاربرد | لحیم کاری القایی لوله های آلومینیومی |