| نام محصول | دستگاه ذوب القایی |
|---|---|
| روش کنترل | کنترل دقیق دیجیتال کامل |
| مواد ذوب شده | طلا، پلاتین، پالادیوم، برش |
| نقطه کلیدی | صرفه جویی در انرژی، خروجی بالاتر |
| ولتاژ | 340V-430V |
| Max. حداکثر Melting Capacity ظرفیت ذوب | 1-1000 کیلوگرم در ساعت |
|---|---|
| منبع برق | 220V/380V/415V/440V/480V |
| سیستم کنترل | سیستم IGBT |
| حالت گرمایش | گرمایش القایی |
| سیستم حفاظتی | جریان بیش از حد / بیش از حد ولتاژ / بیش از حد دما / اتصال کوتاه |
| نام محصول | دستگاه خاموش کننده القایی |
|---|---|
| وزن خالص | 900 کیلوگرم |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| پشتیبانی فناوری | تمام زندگی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | خدمات مهندس در محل، پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدئویی |
| کوره ذوب | بوته |
|---|---|
| سیستم کنترل | سیستم IGBT |
| حالت خنک کننده | خنک کننده آب |
| سیستم نمایش | صفحه لمسی |
| منبع برق | 220V/380V/415V/440V/480V |
| نام محصول | دستگاه خاموش کننده القایی |
|---|---|
| فرکانس | 30-80 کیلو هرتز |
| توان خروجی | 120 کیلو وات |
| حداکثر جریان ورودی | 180A |
| کاربرد | خاموش کردن چرخ دنده ها و تبرها |
| سیستم خنک کننده | خنک کننده آب |
|---|---|
| عمق گرمایش | 0-20 میلی متر |
| زمان گرمایش | 0-99 |
| کنترل دما | خودکار |
| کویل القایی | قابل تنظیم |
| دمای گرمایش | 0-2000 ℃ |
|---|---|
| منبع برق | 180V-430V |
| فرکانس نوسان | 1-2 مگاهرتز |
| سرعت گرمایش | 0-10mm/s |
| سیستم خنک کننده | خنک کننده آب |
| سرعت گرمایش | 0-10mm/s |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ، آهن |
| کنترل دما | خودکار |
| فرکانس نوسان | 1-2 مگاهرتز |
| عمق گرمایش | 0-20 میلی متر |
| نام محصول | سلف فرکانس فوق العاده بالا |
|---|---|
| سیستم کنترل | صفحه نمایش لمسی رقمی IGBT |
| فرکانس | فوق العاده بالا 300-500KHZ |
| قدرت کار | 380 ولت 3 فاز |
| کاربرد | سخت شدن، کوئنچ، بازپخت، انقباض، ذوب |
| قدرت | 100 کیلووات |
|---|---|
| سیستم کنترل | IGBT |
| فرکانس | فرکانس متوسط، 10 ~ 50 کیلوهرتز |
| قدرت کار | 380 ولت 3 فاز |
| کاربرد | سخت شدن، کوئنچ، بازپخت، انقباض، ذوب |