| نام محصول | دستگاه ذوب القایی |
|---|---|
| روش کنترل | کنترل دقیق دیجیتال کامل |
| مواد ذوب شده | فولاد، آهن، آلومینیوم، برنز و سایر فلزات گرانبها |
| نقطه کلیدی | صرفه جویی در انرژی، خروجی بالاتر |
| ولتاژ | 340V-430V |
| نام محصول | دستگاه جوش القایی |
|---|---|
| فرکانس نوسان | 30-80 کیلو هرتز |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| پشتیبانی فناوری | تمام زندگی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | خدمات مهندس در محل، پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدئویی |
| حالت نمایش | صفحه نمایش لمسی دیجیتال |
|---|---|
| نام محصول | دستگاه لحیم کاری القایی |
| حالت گرمایش | گرمایش القایی |
| حالت کنترل | سیستم IGBT |
| سیستم خنک کننده | خنک کننده آب |
| ولتاژ | 220V/380V/415V/440V/480V |
|---|---|
| درخواست | سخت شدن، کوئنچ، بازپخت، انقباض، ذوب |
| اندازه | سفارشی |
| وزن | سفارشی |
| فرکانس | فرکانس متوسط، فرکانس بالا، فرکانس فوق العاده بالا، HF |
| حالت گرمایش | گرمایش القایی |
|---|---|
| حداکثر درجه حرارت | 1800 ℃ |
| Max. حداکثر Melting Capacity ظرفیت ذوب | 1-1000 کیلوگرم در ساعت |
| کوره ذوب | بوته |
| منبع برق | 220V/380V/415V/440V/480V |
| نام محصول | دستگاه آهنگری القایی |
|---|---|
| اصل گرمایش | میدان مغناطیسی القایی به گرمایش |
| سیستم تغذیه | دستگاه فیدر کششی |
| آهنگری | آهنگری میله برنجی، مسی، فولادی |
| فرکانس | فرکانس متوسط 1-20 کیلو هرتز |
| ضمانتنامه | 1 سال |
|---|---|
| روش خنک کننده | خنک کننده آب |
| قدرت | 15-60 کیلووات |
| مواد گرمایشی | انواع فلزات |
| کویل القایی | فلز مس |
| حالت گرمایش | گرمایش القایی |
|---|---|
| حالت خنک کننده | خنک کننده آب |
| Max. حداکثر Melting Capacity ظرفیت ذوب | 1-1000 کیلوگرم در ساعت |
| سیستم حفاظتی | جریان بیش از حد / بیش از حد ولتاژ / بیش از حد دما / اتصال کوتاه |
| سیستم نمایش | صفحه لمسی |
| Max. حداکثر Melting Capacity ظرفیت ذوب | 1-1000 کیلوگرم در ساعت |
|---|---|
| حالت گرمایش | گرمایش القایی |
| سیستم نمایش | صفحه لمسی |
| سیستم ایمنی | توقف اضطراری / اینترلاک / خطای زمین |
| کوره ذوب | بوته |
| نام محصول | دستگاه سختی گیر القایی |
|---|---|
| مواد گرمایشی | نوار فولادی |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| پشتیبانی فناوری | تمام زندگی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | خدمات مهندس در محل، پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدئویی |