| نام محصول | دستگاه عملیات حرارتی القایی |
|---|---|
| فرکانس | 1-10KHZ |
| قدرت | 100 کیلووات |
| اصل گرمایش | گرمایش القایی میدان مغناطیسی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | خدمات مهندس در محل، پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدئویی |
| نام محصول | بخاری القایی فرکانس بالا |
|---|---|
| اصل کار | گرمایش القایی الکترومغناطیسی |
| فرکانس | 30-80 کیلو هرتز |
| مواد گرمایشی | تمام فلزات |
| کاربرد | سخت شدن، کوئنچ، بازپخت، انقباض، ذوب |
| نام محصول | دستگاه ذوب القایی |
|---|---|
| روش کنترل | کنترل دقیق دیجیتال کامل |
| مواد ذوب شده | فولادی یا آهنی |
| نقطه کلیدی | ذخیره انرژی |
| ولتاژ | 340V-430V |
| نام محصول | دستگاه سختی گیر القایی |
|---|---|
| مواد گرمایشی | فولاد ضد زنگ |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| پشتیبانی فناوری | تمام زندگی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | خدمات مهندس در محل، پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدئویی |
| نام محصول | دستگاه عملیات حرارتی القایی |
|---|---|
| فرکانس | فوق العاده بالا 80-200KHZ |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| قدرت | 40 کیلو وات |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | خدمات مهندس در محل، پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدئویی |
| نام محصول | دستگاه عملیات حرارتی القایی |
|---|---|
| فرکانس | 1-10KHZ |
| قدرت | 60 کیلو وات |
| اصل گرمایش | گرمایش القایی میدان مغناطیسی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | خدمات مهندس در محل، پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدئویی |
| نام محصول | دستگاه ذوب القایی |
|---|---|
| روش کنترل | کنترل دقیق دیجیتال کامل |
| مواد ذوب شده | فولاد، آهن، آلومینیوم، برنز و سایر فلزات گرانبها |
| نقطه کلیدی | صرفه جویی در انرژی، خروجی بالاتر |
| ولتاژ | 340V-430V |
| قدرت | 120 کیلو وات |
|---|---|
| سیستم کنترل | IGBT، صفحه نمایش لمسی سبک |
| سیستم خنک کننده | خنک کننده آب |
| قدرت کار | 380 ولت 3 فاز |
| کاربرد | سختی القایی، آهنگری |
| نام محصول | دستگاه ذوب القایی |
|---|---|
| روش کنترل | کنترل دقیق دیجیتال کامل |
| مواد ذوب شده | فولاد، آهن، آلومینیوم، برنز و سایر فلزات گرانبها |
| نقطه کلیدی | صرفه جویی در انرژی، خروجی بالاتر |
| ولتاژ | 340V-430V |
| نام محصول | دستگاه ذوب القایی |
|---|---|
| روش کنترل | کنترل دقیق دیجیتال کامل |
| مواد ذوب شده | فولاد، آهن، آلومینیوم، برنز و سایر فلزات گرانبها |
| نقطه کلیدی | صرفه جویی در انرژی، خروجی بالاتر |
| ولتاژ | 340V-430V |