| نام محصول | دستگاه ذوب القایی |
|---|---|
| روش کنترل | کنترل دقیق دیجیتال کامل |
| مواد ذوب شده | فولاد، آهن، آلومینیوم، برنز و سایر فلزات گرانبها |
| نقطه کلیدی | صرفه جویی در انرژی، خروجی بالاتر |
| ولتاژ | 340V-430V |
| نام محصول | دستگاه سختی گیر القایی |
|---|---|
| وزن خالص | 900 کیلوگرم |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| پشتیبانی فناوری | تمام زندگی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | خدمات مهندس در محل، پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدئویی |
| نام محصول | دستگاه لحیم کاری القایی |
|---|---|
| اصل گرمایش | گرمایش القایی مغناطیسی |
| سیستم خنک کننده | خنک کننده آب |
| قدرت کار | 380 ولت 3 فاز |
| کاربرد | برش لحیم کاری، آلومینیوم، آلیاژ یا مس |
| نام محصول | دستگاه ذوب القایی |
|---|---|
| روش کنترل | کنترل دقیق دیجیتال کامل |
| مواد ذوب شده | طلا، پلاتین، پالادیوم، برش |
| نقطه کلیدی | صرفه جویی در انرژی، خروجی بالاتر |
| ولتاژ | 340V-430V |
| سیستم حفاظتی | جریان بیش از حد / بیش از حد ولتاژ / بیش از حد دما / اتصال کوتاه |
|---|---|
| سیستم ایمنی | توقف اضطراری / اینترلاک / خطای زمین |
| حالت خنک کننده | خنک کننده آب |
| سیستم نمایش | صفحه لمسی |
| حالت گرمایش | گرمایش القایی |
| نام محصول | دستگاه لحیم کاری القایی |
|---|---|
| اصل گرمایش | گرمایش القایی مغناطیسی |
| سیستم خنک کننده | خنک کننده آب |
| قدرت کار | 380 ولت 3 فاز |
| کاربرد | برش لحیم کاری، آلومینیوم، آلیاژ یا مس |
| نام محصول | دستگاه ذوب القایی |
|---|---|
| روش کنترل | کنترل دقیق دیجیتال کامل |
| مواد ذوب شده | طلا، پلاتین، پالادیوم، برش |
| نقطه کلیدی | صرفه جویی در انرژی، خروجی بالاتر |
| ولتاژ | 340V-430V |
| دقت کنترل دما | ±1℃ |
|---|---|
| روش گرمایش | گرمایش القایی |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
| ولتاژ | 180-430 ولت |
| مواد | انواع فلزات |
| فرکانس نوسان | 1-2 مگاهرتز |
|---|---|
| منبع برق | 180V-430V |
| کویل القایی | قابل تنظیم |
| سیستم خنک کننده | خنک کننده آب |
| دمای گرمایش | 0-2000 ℃ |
| کوره ذوب | بوته |
|---|---|
| Max. حداکثر Melting Capacity ظرفیت ذوب | 10-1000 کیلوگرم در ساعت |
| حالت خنک کننده | خنک کننده آب |
| سیستم ایمنی | توقف اضطراری / اینترلاک / خطای زمین |
| سیستم کنترل | سیستم IGBT |